phpbb3 Portal 1.0.3

[en] Fully functional and simple phpbb3 portal
[sk] Plne funkčný jednoduchý portál pre phpbb3

phpbb3 Portal 1.0.3

Postby Kamahl » Wed Aug 05, 2009 9:44 am

MOD Title (EN): phpbb3 Portal mod
MOD Title (SK): phpbb3 Portal mod
MOD Description (EN): The only fully functional portal for phpbb3 board, fully configurable and easy to install (30 second). Creating of custom pages in portal is really easy. I can create a new block for portal (whatever you need).
MOD Description (SK): Jediný plne funkčný portál pre phpbb3 fóra. Plne konfigurovateľný a ľahký na inštaláciu (len 30 sekúnd). Vytváranie nových strán nie je problém. Na požiadanie vytvorím nové bloky.
MOD Version: 1.0.3

Works with: phpBB 3.0.7-PL1 ; prosilver and subsilver based styles (no problem to create other style if you need)
Language: English, Slovak, Czech

Author: Kamahl

Demo board: http://www.phpbb3hacks.com
Some boards using this MOD: viewtopic.php?f=2&t=261

MOD Format: ModX

Price: 15 €

Download :
Image
phpbb3 PORTAL MOD :: Articles / Blog MOD :: Highlight topic MOD :: Buttons menu MOD

Ponúkam tieto služby: tvorba vlastných modifikácii, úpravy templatu a MODov podľa vlastnej predstavy, inštalovanie MODov, preklady, kódovanie webu podľa grafického návrhu, úpravy webov a ďalšie. Referencie poskytnem cez icq alebo email.
Kamahl
Site Admin
Site Admin

Re: phpbb3 Portal 1.0.3

Postby peto » Fri Sep 11, 2009 3:31 pm

ako je to s aktualizaciou po zakupeni ?
dufam ze je zdarma ?
peto
User
User

Postby drndos » Fri Sep 11, 2009 7:00 pm

S licenciou dostávate podporu a update k modu zdarma resp. je to v cene.
Neviem ako to je v tomto prípade s upgradom ale u väčšiny modov je aj upgrade zadarmo (myslí sa úplne nová verzia, s úplne iným základom a funkciami).
drndos
Site Admin
Site Admin

Postby hihihi » Sat Sep 12, 2009 6:53 am

Já to nějak nechápu. Tento portál, který tu nabízíte za 15 eur mi připadá spíš jen jako o něco málo obohacená verze (opravdu jen dobné úpravy, které zvládne dneska už kde kdo) jednoho nejmenovaného portálu, který je zdarma ke stažení a osobně bych řekl že tento portál, který nabízíte je mu až moc podobný, tak by mě zajímalo, jak to tedy vlastně je?
hihihi
User
User

Postby Kamahl » Sat Sep 12, 2009 8:14 am

všetky portály pre phpbb3 sú vzhľadovo takmer identické. ide o kód. môj portál má 1 php súbor s jednoduchým nastavením a inštaláciou ktorú začiatočník zvládne do 1minúty, to je jeho výhoda. okrem toho aktualizácia je ľahká, ide o prepísanie 1 súboru. neobsahuje hľúposti ako ostatné portály a nie je problém individuálne spraviť úpravy, pridať bloky a upraviť naň štýl :) to je rozdiel môjho portálu. + bezplatná podpora na ICQ
phpbb3 PORTAL MOD :: Articles / Blog MOD :: Highlight topic MOD :: Buttons menu MOD

Ponúkam tieto služby: tvorba vlastných modifikácii, úpravy templatu a MODov podľa vlastnej predstavy, inštalovanie MODov, preklady, kódovanie webu podľa grafického návrhu, úpravy webov a ďalšie. Referencie poskytnem cez icq alebo email.
Kamahl
Site Admin
Site Admin

Postby mir.jar » Fri Nov 27, 2009 9:02 am

uvazujem nad nim realne, ale trochu sa bojim aby ma to nesklamalo. Existuje nejake demo kde si mozem pozret ake ma moznosti admin? Jednoducho demo kde sa da prihlasit pod administratorom a pripadne aj nejakym moderatorom.
A este jedna vec. pouzivam BBchat 1.1.1 a ten by som si rad ponechal. Casom by som chcel pridat aj nejaku obrazkovu galleriu. Je nejaka otestovana co s nim vie pracovat?

Ak si ho zakupim mozem na ho pouzit na mojej stranke viac krat? Bezal by na tej istej domene, ale pod roznymi subdomenami. Su to uzavrete neziskove fora, pouzivane len malou skupinou ludi

edit(27/11/2009 10:53):
Je velmi dolezite aby bolo forum uplne uzavrete. Cize neregistrovany uzivatel by nemal nic vidiet, len uplne prazdnu stranku s moznostou prihlasit sa. Ani chat, ani galleriu, ziadne novinky a statistiky, .... proste ziadne info.
mir.jar
User
User

Postby Kamahl » Fri Nov 27, 2009 10:29 am

demo je tu www.phpbb3hacks.com a ak správne čítaš popis MODu, žiadna administrácia tam nie je. všetko sa robí jednoducho a čo potrebuješ nastavíš v portal.php. je to tam všetko poísané

Kamahl
Site Admin
Site Admin

Postby mir.jar » Fri Nov 27, 2009 10:44 am

v ACL nic nepribudlo? A ako funguje pridavanie clankov/noviniek na titulnej stranke a ake mam moznosti? koli tomu som chcel to demo kde sa mozem lognut ako admin.

A co teda ta galeria a ten chat?

Ja som cital popis toho portal modu. ja som cital vsetko co som nasiel o nom.

A to pouzivanie portalu viac krat na mojej domene. Vlastne viac nez jeden portal. Mozem?
mir.jar
User
User

Postby DeathPixel » Fri Jul 23, 2010 7:12 am

I bought it, but how can I download it?
DeathPixel
User
User

Postby Kamahl » Sat Jul 24, 2010 7:59 pm

I have sent it to your mail :)

Kamahl
Site Admin
Site Admin

Next

Return to Portal / Portál